Знайдіть сталеві диски під ваш автомобіль

Щоб обладнати ваш автомобіль за найкращою ціною, ShynyLider представляє вам великий вибір сталевих дисків, ретельно підібраний нашою командою та запропонований вам за доступною ціною.

Щоб полегшити замовлення, програма з вибору допоможе вам зробити покупку спокійно і впевнено. Цей інтуітивний інструмент був розроблений, щоб ви могли вибрати диски, сумісні з вашим авто і уникнути помилки. Вам достатньо указати марку та модель вашого автомобіля та діаметр диска, який ви бажаєте.

Замовте штамповані диски із стального листа за зниженими цінами

Багато автолюбителів замовляють сталеві колеса, щоб створити зимовий пакет (диски + зимові шини), і їм не потрібно демонтувати шини зі своїх дисків протягом зими. Крім того, сталеві диски міцні та важчі, ніж алюмінієві диски, тому ідеально підходять для максимального зчеплення зимовими шинами.

За допомогою нашого онлайн-конфігуратора вам просто потрібно ввести марку та модель свого автомобіля, щоб побачити всі сумісні диски. Якщо ви хочете дізнатися більше про сталеві диски, ви можете ознайомитись з нашим посібником з дисків.

Пам’ятайте, під час монтажу колеса важливо не забути затягнути гвинти навхрест; для більш детальної інформації ви можете прочитати статтю про те, як прикрутити диск.

Для відповідного стандартам шиномонтажу необхідно використовувати гайковий ключ та наступні моменти затягування: