Для пошуку натисніть тут

Розміри шин за автомобілем

Для того, щоб допомогти вам зробити найкращий вибір шин, просимо вас вибрати марку вашого автомобіля у наданому нижче списку.

Цей крок допоможе нам легше визначити шини та розміри, які підходять вашому автомобілю.

Який розмір мають шини мого автомобіля?

Найкращий спосіб дізнатися або перевірити розмір шин, який потрібно замовити для вашого автомобіля – це посилання на ширину, висоту та діаметр, вказані на бічній стінці шини.

Якщо у вас немає під рукою автомобіля, ви можете скористатися нашим конфігуратором, щоб отримати перелік розмірів шин, сумісних з вашим автомобілем. Це просто, зрозуміло та ефективно. Якщо вам мало відомо з даного питання, цей пошук дозволяє вам знайти потрібні автомобільні шини за кілька клацань мишкою.

Порада: хто здатний на більше, здатний і на менше. Цілком можливо встановити на своєму транспортному засобі шини з індексом навантаження або швидкості вище, ніж було встановлено спочатку.

Для зимових шин: можна вибрати індекс швидкості на одну літеру нижчий, ніж оригінальний індекс для літніх або всесезонних шин. Всю інформацію про індекс навантаження та швидкості ви можете знайти в нашому посібнику.