Додатково


Литі диски за типом транспортного засобу

Для того, щоб ми змогли запропонувати вам широкий вибір легкосплавних дисків для вашого автомобіля, будь ласка, виберіть в цьому списку марку вашого автомобіля.

ShynyLider надасть вам повний список марок дисків, що підходять для вашого автомобіля, за найкращу на ринку ціну.

Замовляйте алюмінієві диски за зниженими цінами

Все частіше алюмінієвий диск дозволяє персоналізувати зовнішній вигляд вашого автомобіля, надаючи йому вигляду більш елітарного класу або ж повністю змінюючи його зовнішній вигляд.

Використання алюмінію стало більш доступним в автомобільній галузі. Завдяки цьому металу тепер можна зробити колеса більш естетичними та менш важкими.

Алюмінієвий диск покращує продуктивність вашого автомобіля. Більш легкі диски зменшують величину непідресореної маси, що покращує комфорт, керованість, гальмівний шлях та зменшує витрату палива.

Алюмінієві диски бувають декількох фінішних оздоблень: пофарбовані, лаковані, поліровані… вони бувають на будь-який смак.

Оскільки алюмінієві диски підходять для всіх типів транспортних засобів і здатні зменшуватися у будь-яких розмірах, вони дозволяють вам змінити габарити шин, які оснащують ваш автомобіль. Цілком допустимо поставити диски більшого діаметру для більш спортивного вигляду.

Ви також можете встановити ширші шини або зробити колеса виступаючими за межі кузова, використовуючи спеціальні накладки або розширювачі. В нашій таблиці відповідності розмірів шини/дискам ви можете знайти ширину шини , яка може підійти для кожної ширини диска.

Завдяки нашому 3D-конфігуратору ви можете в режимі реального часу побачити, як виглядає диск на вашому транспортному засобі.